BİZİ TANIYIN

Derece Danışmanlık, teknik ve mali proje yönetimi konularında uzmanlığa sahip iki proje danışmanı tarafından kurulmuş bir proje yönetim merkezidir.

İşletmelerin projelerini hayata geçirmek adına ihtiyaç duydukları fon programlarına erişmelerinin yanında çalışma çıktılarının seri üretime geçirilmesi ve Ar-Ge vergi yönetimi konularında da hizmet veren Derece Danışmanlık, konusunda uzman yeminli mali müşavirler ve vergi uzmanlarıyla çalışmaktadır.

Firmamız kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Derece Danışmanlık sizlerden aldığı büyük güç ve destekle her zaman kaliteli üretimi ve hizmette devamlılığı esas alarak siz sayın müşterilerimize hizmet etmeyi kendisine ilke etmiş bir çözüm ortağı olmaya devam edecektir.

Firmamız sizlere kusursuz hizmet edebilmek için davetinizi beklemektedir

Ülkemizin ekonomisine katkı sağlayarak istihdam alanları oluşturan firmalara verdiği hizmetlerle firmaların kaynaklarını verimli kullanılmasını sağlayarak üretim ve kazançlarının artmasını sağlamaktır.

Şirketimiz sektörde verdiği hizmetlerin kalitesi ve desteği ile ilk akla gelen firma olmayı kendine misyon edinmiştir. Bu hedefine ulaşmak için kısa ve uzun dönemli planlar yaparak sektörde hedeflediği yeri edinmek için çalışmaktadır.

Firmamız; Çalışmalarının yasa, yönetmelik, uluslararası standartlar ve sözleşmeler doğrultusunda uluslararası standartlarında yürütülmesini ve müşteri istek ve gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti beklentilerin üzerinde tutan stratejik yönetim yaklaşımının sergilenmesini benimsemiştir.